Fotolety

VYHLÍDKOVÉ LETY

Vážení zájemci o vyhlídkový let, z důvodu změny evropských předpisů Vám nyní místo vyhlídkových letů můžeme nabídnout fotolety. Čtěte prosím proto bez obav následující kapitoly o fotoletech. Jsme přesvědčeni, že tam najdete přesně to co hledáte.

FOTOLETY

Víte, že při pohledu z výšky vypadají Vám dobře známá místa docela jinak a že i v bezprostřední blízkosti Vašeho bydliště jsou místa o jejichž půvabu jste neměli ani tušení? Nevěříte? Přijďte a my Vás přesvědčíme. Z paluby našich letadel Vám umožníme pohled na náš region tak, jak jej mohou vidět jen ptáci. Zajímavá architektura měst, neuvěřitelné meandry řek nebo krása horských údolí jsou zážitkem, který určitě stojí za to. Díky fotoletu pořídíte Vaším záběry, které budou ozdobou Vašeho alba a inspirací kam vyrazit třeba na výlet.

Fotolety provádíme letounem Cessna 172. Tento typ letounu je určen pro pilota a tři cestující. Pěti cestujícím můžeme nabídnout dvoumotorový letoun Piper PA-23 Aztec. Všechna letadla jsou provozována plně v souladu s přísnými požadavky mezinárodních leteckých předpisů. Letouny pilotují zkušení piloti, což je nejen záruka Vaší bezpečnosti, ale také toho, že místo které si chcete vyfotit či natočit bude nalétnuto z optimální výšky a směru.Oblíbené tratě fotoletů

Trasu fotoletu si můžete určit sami, nebo se můžete inspirovat některou z níže uvedených doporučených tras.

Beskydy (doba letu 30 minut)

Trasa letu: Letiště Ostrava - Štramberk - Radhošť - Přehrada Šance - Lysá hora – Čeladná - Hukvaldy - Letiště Ostrava.

Přehrady severní Moravy (doba letu 1 hod. 15 min.)

Trasa letu: Letiště Ostrava - Přehrada Olešná - Přehrada Šance - Přehrada Morávka - Přehrada Žermanice - Přehrada Těrlicko - Havířov - Ostrava - Jezero Hlučín - Opava - Přehrada Slezská harta - Přehrada Kružberk - Zámek Fulnek - Letiště Ostrava

Hrady a zámky (doba letu 30 minut)

Trasa letu: Letiště Ostrava - Hukvaldy - Štramberk - Starý Jičín - Fulnek - Bílovec - Letiště Ostrava.

Golfová hřiště (doba letu 45 minut)

Trasa letu: Letiště Ostrava - Ropice - Ostravice - Čeladná - Rožnov p.R. - Letiště Ostrava.

CENÍK FOTOLETŮ 2014

Dárkový poukaz nebo fotolet si můžete objednat online zde, případně na telefonním čísle: +420 774 443 030 .

Typ letadla Délka letu Cena vč. DPH Počet pasažérů
Cessna 172 3
30 minut 3 000,- Kč
40 minut 4 000,- Kč
50 minut 5 000,- Kč
60 minut 6 000,- Kč
letový instruktor "Pilotem na zkoušku" 500,- Kč
Piper 23 Aztec 30 minut 8 900,- Kč 5
45 minut 12 200,- Kč
60 minut 15 500,- KčZde je mapka kudy k nám


Darujte svým blízkým vyhlídkový let.

Chcete-li někoho opravdu překvapit neobvyklým dárkem, je fotolet rozhodně to pravé. Pro tento účel máme pro Vás připraveny dárkové poukazy, které Vám vytiskneme i se jménem obdarovaného a s věnováním dle Vašeho přání. Dárkový poukaz platí 6 měsíců, takže jej můžete klidně zakoupit třeba v zimě, ale obdarovaný si podle svého gusta může klidně počkat na teplo a sluníčko. Ale pozor i v zimě bývá vynikající letové počasí pro fotolety.

Nenašli jste v předchozím textu nějakou informaci ?

Podívejte se na naši stránku často kladených otázek.

Podělte se s námi o své pocity z fotoletu.

Absolvovali jste s námi fotolet? Byli jste spokojeni? Budeme moc rádi, když nám pošlete mailem vaše fotografie z letu. Rádi je zveřejníme i třeba se stručnými textem o Vašich pocitech. Pomůžete nám tak najít další možnosti, jak Vám můžeme let ještě více zpříjemnit.